Slovácko vítá čerstvého šampiona. Vrací se mu Heča, jenž věří, že bude nápomocen nějakému dalšímu úspěchu

Slovácko vítá čerstvého šampiona. Vrací se mu Heča, jenž věří, že bude nápomocen nějakému dalšímu úspěchu

1. FC Slovácko se pravděpodobně připravuje na odchod dosavadní jedničky Filipa Nguyena, jenž nasbíral v právě skončeném ligovém ročníku nejvíce čistých kont ze všech brankářů.

První letní posilou pátého týmu FORTUNA:LIGY je zkušený brankář Milan Heča, který se ve staronovém prostředí upsal do 30. června 2026.

"Milane, děkujeme za všechno a do nového angažmá Ti přejeme jen to nejlepší," zaznělo na stránkách sparta.cz.

Odchovanec Slovácka se vrátil domů po pěti letech, 181 prvoligových vystoupeních a 48 vychytaných nulách, s tím, že jeho osobní konto zdobí dvě trofeje - jak ligová, tak pohárová.

"Jsem rád, že jsem dostal nabídku od Slovácka, které se za poslední roky posunulo směrem k české špičce. Samozřejmě jsem klub po celou dobu sledoval a věřím, že budu nápomocen nějakému dalšímu úspěchu," citoval web fcslovacko.cz slova strážce svatyně, jenž si v rudých barvách připsal 68 soutěžních startů.

Heča už byl spojován s klubem z nejmenšího ligového města již v zimní přestávce, nakonec to ale dopadlo až nyní. “S Milanem jsme byli v kontaktu delší dobu. Je to velmi kvalitní gólman, který má jako odchovanec Slovácka vztah ke klubu a vrací se tudíž do známého prostředí,” liboval si sportovní ředitel Velice Šumulikoski.

Křetínský poprvé vstoupí na půdu Edenu: Měl jsem k tomu obrovskou mentální a morální výhradu