Že by už Čvančara dumal o bundeslize? Útočné tykadlo Sparty mají na radaru tyto dvě bundesligové adresy...

Že by už Čvančara dumal o bundeslize? Útočné tykadlo Sparty mají na radaru tyto dvě bundesligové adresy...

O čerstvého otce i ligového mistra Tomáše Čvančaru je zájem v zahraničí. Spartu by tak mohl v případě atraktivní nabídky opustit již po pouhém roce a půl služeb.

Jak zaznělo na IG účtu @spartanske.zpravy, bývalý forvard Jablonce, Opavy či Slavoje Vyšehrad zaujal nejméně dva bundesligové kluby.

Kolem svěřence dánského odborníka Briana Priskeho mají kroužit Borussia Mönchengladbach a VfL Wolfsburg, kde už působí osmnáctiletý teenager Lukáš Ambros.

Německé celky vidí v Čvančarovi podobný prototyp hráče, jakým je Patrik Schick z Leverkusenu. Je vysoký, nechybí mu důraz a ani potřebná technika.

Pakliže by došlo na prodej, určitě půjde o obchod v milionech eur. Na serveru transfermarkt.com u něj svítí 2 miliony eur, ale protože má v epet ARENĚ kontrakt až do 30. června 2026, nedávno korunovaná Sparta bude nepochybně žádat několikanásobně víc.

Pořád je mu teprve 22 let a na pažbě už má i trefu za českou reprezentaci, jejíž dres dosud oblékal dvakrát.

Jediným svízelem se zdá být to, že ani jeden ze zmíněných německých týmů nebude hrát v ročníku 2023/2024 poháry a Sparta má jistou minimálně Konferenční ligu.

Dva tituly v jednom roce a teď další velká pocta. Podle známek byl v celé Eredivisii nejlepší Hancko