Slovácko nebo Pardubice potřebují útočníka jako sůl. Folprecht proto radí Řezníčkovi pláchnout

Slovácko nebo Pardubice potřebují útočníka jako sůl. Folprecht proto radí Řezníčkovi pláchnout

Bude chtít hrát druhý nejlepší střelec uplynulé prvoligové sezony Jakub Řezníček opět jen druhou ligu?

Současná smlouva se Zbrojovkou sice říká, že mu nic jiného nezbývá, ovšem protože mu ke vstupu do Klubu ligových kanonýrů zbývají už jen dva přesné zásahy, možná by si chtěl elitní status uchovat

Už jen proto, že F:NL hrál bývalý forvard Sparty i Plzně již v sezoně 2021/2022 a hned po roce se mu do ní nebude chtít vracet.

Podle experta Zdeňka Folprechta by měl čerstvě pětatřicetiletý kanonýr po životní sezoně zvednout kotvy a ze svého současného působiště odejít, což pravděpodobně učiní i jeho mladí kolegové Wale Musa Alli a Michal Ševčík.

"O nabídky mít myslím nouzi mít nebude, a když přijde nějaká atraktivní, třeba ze Slovácka, které útočníka potřebuje, tak bych neváhal a šel. Když se podívám napříč ligou, tak třeba Slovácko potřebuje útočníka jako sůl, nebo Pardubice. Najdu čtyři pět týmů, co by ho z fleku braly," hlásil na stránkách sport.cz sparťanský odchovanec, který před ukončením kariéry naposledy působil v Baku.

Když viděl Folprecht Řezníčka osobně, na Letné ho překvapil, jak dobře na tom je z pohybového hlediska, protože presoval a makal jako o mnoho let mladší kolegové. "Kromě nejlepší trojky by ho asi měly rády všechny kluby. Myslím, že pro něj, když dal devatenáct gólů, není cesta hrát druhou ligu. On dřel, ale vedení nepřivedlo takové hráče, aby se soutěž zachránila. Taky si může říct, ty jo, my jsme sestoupili a já to ještě na stará kolena táhl devatenácti góly. Takže já být v jeho roli, kdyby přišla atraktivní nabídka, jako třeba ze Slovácka, tak bych šel," doplnil bývalý záložník Zbrojovky, Žižkova i Liberce.

Už žádné tvrdé souboje se Zeleným? Mistr Slovenska pátrá po nové jedničce a uvažuje o Nguyenovi