Pozice Trpišovského zůstává naprosto pevná. V Česku není trenér, který by přišel a byl by okamžitě lepší než on

Pozice Trpišovského zůstává naprosto pevná. V Česku není trenér, který by přišel a byl by okamžitě lepší než on

Ligový ročník už je téměř u konce a jediné, co ještě ve zbytku tohoto týdne proběhne, je baráž o udržení mezi Zlínem a Vyškovem, respektive Pardubicemi a Příbramí. O tom, co všechno nedávná sezona přinesla, kdo s ní může být spokojen a kdo naopak bude mít od července co napravovat, se v čerstvém vydání podcastu Livesport Daily rozpovídal novinář Jakub Dvořák.

Slavia zůstala druhý rok bez titulu, ale žádné zemětřesení se podle Dvořáka v Edenu očekávat nedá. "Pozice trenéra Trpišovského zůstává naprosto pevná. Má za sebou výsledky a spoustu odvedené práce. V Česku není trenér, který by přišel a byl by okamžitě lepší než Trpišovský." 

Naopak nejhůř, jak mohla, dopadla sezona pro Brno. Zbrojovka navzdory dobrému startu nakonec obsadila poslední místo a po roce se vrací do druhé ligy. "Některé kroky trenéra Martina Haška si neumím vysvětlit. Například když v zápase v Jablonci nechal jen na lavičce nejlepšího střelce týmu Jakuba Řezníčka. Hašek několikrát udělal přesný opak toho, co bylo potřeba." 

V aktuální epizodě podcastu Livesport Daily byla také řeč:

O tom, jestli Spartu po úspěšné sezoně může čekat rozprodej kádru.

O tom, co nejspíš během léta potká Viktorii Plzeň.

O nadstavbě a jestli se v nejbližší době může změnit.

Nový díl Livesport Daily najdete i na dalších oblíbených podcastových platformách – Apple Podcasts a Google Podcasts.