Inzaghiho defenzivní styl se mi příliš nelíbí, říká Pulpit o Interu. Jaký recept by mohl platit na City?

Inzaghiho defenzivní styl se mi příliš nelíbí, říká Pulpit o Interu. Jaký recept by mohl platit na City?

Manchester City bude útočit ve finále Ligy mistrů na bájný treble. Slavit by však chtěli také v Interu Milán, který se probojoval mezi dva nejlepší celky nejprestižnější soutěže Starého kontinentu po třinácti letech. Podle kouče a velkého fanouška Nerazzurri Martina Pulpita bude muset Inzaghiho tým uhlídat svatou ofenzivní pětici Citizens Bernardo Silva, Grealish, Gündogan, De Bruyne a Haaland. A o čem všem mluvil před finále LM v podcastu Livesport Daily dál?

Fanoušci Nerazzurri vzpomínají na památný rok 2010, kdy Inter pod vedením Josého Mourinha ovládl Serii A, Italský pohár i Champions League a vyhrál evropský treble. O stejný kousek se teď, jen v anglickém podání, snaží Manchester City. Právě tyto dva týmy se střetnou v sobotním ostře sledovaném finále Ligy mistrů.

"Bude zajímavé sledovat, jakou sestavu zvolí trenér Inzaghi, který je známý tím, že hraje výhradně s rozestavením 3-5-2. Sází hodně na defenzivu a vychází mu to, i když mě se ten jeho styl příliš nelíbí. V útoku si myslím, že nastoupí Lautaro Martínez a Edin Džeko," říká Pulpit, dlouholetý a oddaný fanoušek Interu.

"Inter musí uhlídat ofenzivní pětici Manchesteru City (Bernardo Silva, Grealish, Gündogan, De Bruyne, Haaland), ve které je ohromná síla. Receptem by mohlo být to, že bude hrát na tři stopery a dva wingbacky," dodává Pulpit.

V aktuální epizodě podcastu Livesport Daily byla také řeč:

O vztahu Martina Pulpita k Interu Milán.

O současné náladě v milánském klubu.

O týmové přestavbě Interu.

O vlivu trenéra Zdeňka Zemana na Pepa Guardiolu.

Nový díl Livesport Daily najdete i na dalších oblíbených podcastových platformách – Apple Podcasts a Google Podcasts.

Milánské kluby mají stejný objekt zájmu. Budou ale Gunners svolní americký talent uvolnit?