Posila pro Baník? Hapala zaujala defenzivní opora Skalice, která má za sebou historii v Brøndby Kodaň

Posila pro Baník? Hapala zaujala defenzivní opora Skalice, která má za sebou historii v Brøndby Kodaň

Skalici závěr slovenské nejvyšší soutěže vyšel, připsala si čtyři výhry za sebou a bez větší námahy si ve velkém předstihu zajistila udržení elitního statusu i pro příští soutěžní ročník 2023/2024.

Trenér Pavol Majerník by však mohl přijít o dlouholetou defenzivní oporu Filipa Blažka, který v předešlém ročníku nasbíral jednatřicet ligových startů a další tři vystoupení přidal ve Slovenském poháru.

Kolem bývalého zadáka Senice, jenž si v sezonách 2017/2018 a 2018/2019 vyzkoušel i angažmá v dánském Brøndby Kodaň (byly z toho však pouze dva soutěžní starty), se totiž podle informací eFotbal.cz zajímá Baník Ostrava.

Na to, jestli si někdejší mládežnický reprezentant Slovenska českou nejvyšší soutěž opravdu zahraje, si bude třeba ještě počkat. Bude záležet také na tom, jak vysoko na seznamu sportovního ředitele slezské značky Luďka Mikloška figuruje.

P.S.: Skalica uplatnila opci na o dva roky staršího zadáka Adama Krčíka, jenž byl v klubu zapůjčen z Karviné. Jeho služby si zajistila na příští dvě sezony.

Dva odchody z jablonecké Střelnice: Richter míří do Opavy, Považanec se může vrátit do Banské Bystrice