Juroška vnímá, že se jeho postavení ve Slovácku mění. Cítí se skvěle a exceluje rychlostí i technikou

Juroška vnímá, že se jeho postavení ve Slovácku mění. Cítí se skvěle a exceluje rychlostí i technikou
OBSAHUJE VIDEO

1. FC Slovácko si pojistilo svůj jednadvacetiletý talent Pavla Jurošku, jenž v Uherském Hradišti prodloužil kontrakt až do roku 2026.

V uplynulém soutěžním ročníku 2022/2023 si připsal perspektivní záložník třináct ligových klání a jedno vystoupení v Evropské konferenční lize.

Spolu s o rok mladším útočníkem Filipem Vechetou patří mezi největší naděje současného kádru hlavního trenéra Martina Svědíka.

"Pavel je velmi talentovaný hráč, který exceluje svou rychlostí a technikou. Jsme velmi šťastní, že jsme si jeho služby zajistili minimálně do roku 2026," zářil těsně po podpisu pracovní dohody sportovní ředitel Veliče Šumulikoski, jehož slova nabídl web fcslovacko.cz.

Sám klubový odchovanec, jehož mužstvo sehraje generálku na startu FORTUNA:LIGY proti Salzburku, má z dalšího prodloužení spolupráce velkou radost.

"V týmu se momentálně cítím skvěle a vnímám, že se mé postavení v mužstvu mění. Vážím si toho, že mi Slovácko nabídlo novou smlouvu, a plánuji ji splatit svými výkony na hřišti, ať už skrze góly nebo jiným přínosem pro tým," navnadil fanoušky středopolař.

Sportovní úsek 1. FC mu popřál hodně štěstí, úspěchů a skvělých výkonů. K tomuto datu nasbíral v barvách Slovácka přesně 20 soutěžních vystoupení. Jak s jeho osobními statistikami zamává příští ročník 2023/2024?

Karviná zahájila přípravu bez výraznějších hráčských změn. Trenér Hejdušek testuje jméno z Edenu