Bayern pracuje na příchodu Tuchelovy vysněné posily z Neapole. Který klub může tento přestup zhatit?

Bayern pracuje na příchodu Tuchelovy vysněné posily z Neapole. Který klub může tento přestup zhatit?

Bundesligový šampion z Mnichova dle deníku Bild pracuje na příchodu vysněné posily Thomase Tuchela. Tou má být korejský stoper Kim Min-Jae z Neapole. Ačkoliv se zástupci klubu už potkali se zástupci hráče, prozatím nejednali se samotným klubem z jižní Itálie. Schůzka s poradci korejského reprezentanta proběhla dle deníku Bild pozitivně. Nicméně, do hry se plánuje vložit jiný evropský gigant, Manchester United.

Kim Min-Jae přestoupil pod Vesuv teprve před rokem. Čerstvý mistr Itálie si korejského stopera vytáhl z tureckého Fenerbahce. Kim se v Neapoli ihned zařadil mezi klíčové hráče základní sestavy a s týmem oslavil titul hned v první sezoně. Dominantních výkonů hráče si všimly i největší evropské značky, Bayern Mnichov a Manchester United.

Zájem bavorského giganta by měl být, dle německého deníku Bild, opravdu enormní. Kim je označován jako vysněná posila lodivoda Bayernu, Thomase Tuchela. Bayern měl hráče několikrát diskutovat ve své sportovní komisi a prohlásit ho za nejlepšího obránce Serie A. Bavorský celek se dle Bildu rozhodl tvrdě pracovat na příchodu Kima do Německa.

Zástupci Bayernu se již potkali se zástupci hráče. Kontakt měl být pozitivní. Nicméně, prozatím s hráčem neexistuje žádná dohoda a zástupci Bayernu rovněž nejednali přímo s Neapolí. Další faktor, který může mezi korejského stopera a Bayern vstoupit se jmenuje Manchester United. Anglický velkoklub dle deníku Bild rovněž navázal s hráčem spojení.

Další hráč, který figuruje na přestupovém listu Bayernu Minchov je stoper Villarealu, Pau Torres. Společně s Kimem by mohli nahradit Lucase Hernandeze a Benjamina Pavarda, jejichž kontrakt vyprší příští léto. Oba hráči jsou po vypršení smlouvy (či v rámci výstupní klauzule) nakloněni klub opustit.