Vondrášek změnil město, ale v barvě upravil pouze odstín. Věřím, že zvládneme postoupit, hlásí posila Dukly

Vondrášek změnil město, ale v barvě upravil pouze odstín. Věřím, že zvládneme postoupit, hlásí posila Dukly

Tomáš Vondrášek se dočkal prvního přestupu kariéry až v pětatřiceti letech. Teplice jsou minulost, Dukla přítomnost a na Julisce ho váže smlouva na jednu sezonu s opcí na další soutěžní ročník.

I když v minulosti hrál i v záložní řadě a nedělalo by mu to problém ani teď, Petr Rada ho pravděpodobně bude využívat jako pravého beka.

"Mám rád vítězství, jsem vítězný typ. Na angažmá na Julisce se těším a věřím, že dokážeme velké věci," pronesl na webu fkdukla.cz těsně po podpisu čtvrtému celku uplynulého ročníku F:NL.

Hlavním cílem dejvické značky pro příští ročník bude postup mezi elitu. "Od prvního momentu v tomto klubu vnímám pozitivní energii. Ať už šlo o první kontakt s panem Jinochem nebo trenérem Radou. Důležité pro mě bylo, že jsem z klubu cítil touhu postoupit. Věřím, že to letos zvládneme! Vím, že každý hráč i zaměstnanec klubu udělá pro úspěch maximum. Dukla je obrovský pojem, stejně jako její klubová tradice a historie. Dukla patří do první ligy!," vzkázal zkušený zadák, jenž mládežnicky vyrostl v Baníku Sokolov.

Protože se odložil víkendový střet s Mladou Boleslaví, v novém trikotu s jiným odstínem žluté, než tomu bylo na Stínadlech, by mohl debutovat proti Pardubicím.

Zahraničí volá! Která tři lvíčata by mohla posílit zahraniční kluby?