Spolupráce mezi Rashfordem a Man. United ještě není u konce. Anglický křídelník by si měl polepšit

Spolupráce mezi Rashfordem a Man. United ještě není u konce. Anglický křídelník by si měl polepšit

Rudí ďáblové dávají najevo, že nechtějí přijít o anglické reprezentační křídlo Marcuse Rashforda. Pětadvacetiletý hráč byl v posledních měsících spojován s možností přesunout se do PSG, ale na Old Trafford přispěchali s novou smlouvou, kterou by měl hráč co nevidět podepsat.

Stávající kontrakt je platný do léta příštího roku, proto chce mít Manchester United tuto záležitost vyřešenou co nejdříve. Podle portálu CaughtOffside by nemělo být problém odchovance na této adrese udržet, neboť i on samotný nemá v úmyslu měnit klubové barvy.

Anglický reprezentant má za sebou poměrně vydařenou sezónu. Před rokem tomu tak nebylo a dokonce se spekulovalo o jeho odchodu, ale s příchodem nového kouče Erika ten Haga dokázal Rashford znovu ožít a patřit k největším ofenzivním hrozbám týmu.

Svou roli sehrál i předčasný konec Ronalda u týmu, což nabídlo Rashfordovi více herního prostoru a možností. Jeho schopností si začali všímat také v Parku Princů, kde zřejmě během letního přestupového okna dojde k výrazné obměně kádru.

PSG se snažil hráče zlákat na zajímavý plat, kterým by kompenzovalo jeho zavázání, ale na podobnou strunu zahrál také Manchester United.