Bitva o turecký zázrak. Uloví Gulera Real, nebo Barcelona?

Bitva o turecký zázrak. Uloví Gulera Real, nebo Barcelona?

Barcelona a Real Madrid? Souboje nejen na hřišti, a to od pradávna. Momentálně se oba kluby bijí o přízeň tureckého zázraku Ardy Gulera.

V posledních dnech se v katalánské metropoli objevily optimistické zprávy, že Barcelona získá 18letého Ardu Gulera z Fenerbahce. Real Madrid se však o mladíka nadále snaží a nevzdává se naděje, že ho přiměje podepsat smlouvu. Situace je tedy pořád nerozhodlá.

Guler se měl v pondělí sejít s Fenerbahce, aby rozhodl o své budoucnosti, ale rozhodnutí buď ještě nepadlo, nebo se zatím neobjevilo na veřejnosti. O mladíka se zajímal třeba AC Milán a Borussia Dortmund, nicméně tyto týmy ze závodu vypadly, dvěma španělským gignatům nemohly konkurovat.

Během posledních 24 hodin Los Blancos zvýšili nabídku a španělská média tvrdí, že podle některých zpráv z Turecka podepíše s Realem Madrid v nejbližších dnech. Barcelonský deník Mundo Deportivo zase tvrdí, že v Istanbulu panuje shoda, že se připojí k Blaugranas.

O něco jistější je, že rozhodnutí se zdá být na spadnutí. Real Madrid v posledních letech získali navrch v Brazílii, kdy kromě Rodryga přišel Vinicius Junior nebo Endrick Felipe. Loni v létě však Pablo Torre raději přestoupil do Barcelony než do Los Blancos.

Guler je další na řadě.