Real to s kanadskou hvězdou nevzdává. Za uvolnění Daviese má padnout ještě jedna nabídka

Real to s kanadskou hvězdou nevzdává. Za uvolnění Daviese má padnout ještě jedna nabídka

Real Madrid má prakticky celé jaro spadeno hned na několik tváří Bayernu Mnichov. Bavorská mašina zastává ve většině případů odmítavý postoj, proto musí klub sídlící ve španělské metropoli předložit atraktivní nabídky, kterými by aktuálního šampiona Bundesligy obměkčil.

Se San Bernabéu je dlouhodobě spojován i kanadský talent Alphonso Davies. Ten má v Allianz Aréně platný kontrakt až do léta 2025, přesto se v Německu skrze list Bild spekuluje o jeho chuti vyzkoušet si i jiné angažmá.

Real Madrid si bude muset připlatit, pokud by chtěl Daviese přivést do svého kádru. Podle listu Mundo Deportivo nyní vedení Bílého baletu zvažuje své možnosti, protože prioritou pro letošní letní přestupové okno má být získání nových střelců.

Los Blancos označili Kyliana Mbappého jako hlavní přestupový cíl po odchodu Karima Benzemi do Al Ittihadu, značnou investicí bylo také angažování Jude Bellinghama z Borussie Dortmund.

I z tohoto důvodu se očekává, že některé stávající akvizice budou ještě nabídnuty na trhu, aby částka z jejich prodeje mohla být investována do vytoužených posil.