Paříž dala Mbappému ultimátum! Ve hře jsou stovky milionů eur

Paříž dala Mbappému ultimátum! Ve hře jsou stovky milionů eur

Cesty Paris Saint-Germain a Kyliana Mbappého se podle všeho co nevidět rozejdou. Vedení francouzského klubu stanovilo cenu, za kterou může útočník odejít v tomto přestupním okně – 200 milionů eur. Vedení týmu dalo Mbappému ultimátum. Buď uplatní roční opci, nebo nyní odejde.  

Pařížský celek se chce podle goal.com za každou cenu vyhnout situaci, že by o Kyliana Mbappého přišel příští rok zcela bez náhrady. I proto mu sdělilo, že se má do konce července rozhodnout. Ve hře jsou jen dvě varianty. Využití opce a tím pádem prodloužení stávajícího kontraktu o jeden rok a okamžitý přestup.

Pokud by se rozhodl pro konec v Parku princů, musel by se najít zájemce, který za jeho služby vysolí 200 milionů eur.

To se ovšem Mbappému moc nezamlouvá. Protože kdyby za rok odcházel zcela zdarma, mohlo by se to dost významně projevit na jeho podpisovém bonusu.

Nejčastěji se jeho jméno spojuje s Realem Madrid, který se snahou získat francouzského reprezentanta dlouhodobě netají a již se o to také několikrát pokusil. V případě, že by byl Real nucen Mbappého nyní vykoupit, bylo by to velkým zásahem do finančních pravidel Fair play. Před pár týdny totiž podepsal Juda Bellinghama, jehož přivedl z Dortmundu za 103 milionů eur.

Bílý balet nicméně kvalitního útočníka po odchodu Karima Benzemy potřebuje, a protože se už vzdal šance na Harryho Kanea, vychází z toho jednoznačně Mbappé.