Plzeň proti Hamburku nepropadla. Co si pochvalovali Bakoš s Řezníkem?

Plzeň proti Hamburku nepropadla. Co si pochvalovali Bakoš s Řezníkem?

První těžkou zkoušku v letošní přípravě za sebou má Viktoria Plzeň, která s německým Hamburkem na soustředění ve Westendorfu uhrála velmi slušnou remízu 3:3. Co po utkání řekli střelec jedné z branek Radim Řezník a asistent trenéra Marek Bakoš pro klubový web?

„Byl to určitě zajímavý zápas a pro nás dobrá konfrontace. Hamburku v minulé sezoně jen o kousek utekl postup do Bundesligy, byl to dobrý soupeř,“ cituje obránce Radima Řezníka web fcviktoria.cz.

„Určitě tam z naší strany ale byly nějaké chyby, to si uvědomujeme a musíme si je nyní vyhodnotit,“ pokračoval.

Podobně to viděl i asistent trenéra Marek Bakoš. „Se třemi inkasovanými brankami jsme malinko nespokojení, udělali jsme nějaké chyb, a právě na tyto věci se v hodnocení určitě zaměříme, abychom je odstranili,“ prozradil někdejší útočník Západočechů.

„Na druhou stranu tam byly i věci, za které tým pochválíme. Prohrávali jsme, dokázali se dotáhnout, a nakonec sahali po výhře. Vytvořili jsme si šance a mohli klidně vstřelit šest nebo sedm gólů,“ nastínil Bakoš, co naopak trenéry potěšilo.

„Když dotahujete, vytvoříte si šance a pak proměníte, je to vždy pozitivní,“ přitakal Řezník, který po změně stran vyrovnal na 2:2, když dorazil do branky pokus Erika Jirky. „Vždycky říkám útočníkům, že když jsou na správném místě, dávají takové góly a jsou slavní,“ dodal.