PSG si vyhlédlo náhradu za Mbappého!

PSG si vyhlédlo náhradu za Mbappého!

Vedení Paris Saint-Germain má pořádně zamotanou hlavu. Řeší především situaci v útoku, protože mu reálně hrozí, že již během tohoto letního přestupního období ztratí svůj ofenzivní klenot Kyliana Mbappého. Pro tento případ si už PSG vyhlédlo náhradu. Kdo by se mohl do Parku princů stěhovat?  

PSG, které nedávno přivedlo trenéra Luise Enriqueho, postavilo podle goal.com Kyliana Mbappého před volbu. Buď využije opci a prodlouží si tak angažmá o další rok, nebo odejde již toto léto. A vzhledem k tomu, že se francouzský kanonýr k dalšímu působení ve Francii moc nemá, raději vedení týmu hledá nové posily do ofenzivy.

Pozici na hrotu by po případném odchodu Mbappého mohl zaujmout Ousmane Dembélé z Barcelony, za něhož by do Katalánska mělo putovat 50 milionů eur.

Právě tuto sumu má totiž francouzský forvard ve smlouvě jako výstupní klauzoli, takže pokud se dohodne na smlouvě s PSG, nemělo by přesunu nic bránit. To v Barceloně by z toho takové nadšení nepanovalo, protože Blaugranas by dostali pouze polovinu této částky. Ta druhá by putovala Dembélému a jeho agentům. V dresu Barcelony v uplynulé sezoně naskočil do 35 utkání, ve kterých měl bilanci 8+9.

Aby se ale tento krok uskutečnil, musí nejprve skončit Mbappé, za kterého chce PSG 200 milionů eur. Hlavním kandidátem na získání jeho služeb je dlouhodobě Real Madrid.