Zranění nezranění, Růsek je tak kvalitní, že je otázka času, než odsud také odejde, předpovídá Breite

Zranění nezranění, Růsek je tak kvalitní, že je otázka času, než odsud také odejde, předpovídá Breite

I když má Sigma na hrotu útoku nového muže v podobě Lukáše Juliše, od něhož se na Hané čeká, že nahradí Mojmíra Chytila, tím by její trumfy skončit nemusely.

Po delším zranění by se totiž měl brzy vrátit někdejší velký talent Antonín Růsek, který sice dosud nemá čísla, nicméně herně patří k ligovému nadprůměru.

Moc dobře to ví i jeden z vůdců olomoucké kabiny Radim Breite, jenž se nedávno s moravským klubem dohodl na novém kontraktu až do roku 2026.

"Ještě aby se nám vrátil Tonda Růsek, potom to bude všechno dobré," potvrdil v interview pro idnes.cz třiatřicetiletý středopolař.

Stále teprve čtyřiadvacetiletý Růsek, jenž je součástí Sigmy přesně dva roky, v poslední době laboroval s ploténkou a v šestém celku uplynulého ročníku FORTUNA:LIGY moc dobře vědí, jaký poklad v něm mají.

"Je to výborný hráč. Zranil se v nejhorší dobu, když byl zrovna na svém vrcholu od příchodu do Sigmy. Byla to škoda pro něho i pro nás. Nebude to teď asi tak, že se vrátí a všichni budou čekat, že bude hrát jako předtím, chvíli to bude trvat. Ale on je tak kvalitní, že je otázka času, než odsud také odejde," zavěštil si ostřílený svěřenec Václava Jílka.

Bývalý ofenzivní hráč Zbrojovky i Znojma naposledy nastoupil v soutěžním klání za Sigmu v polovině března. V prvním kole nové sezony ho ale v základu určitě nečekejte.

V DRUHOLIGOVÉ ČÁSTI SLEZSKA VÍTAJÍ VELKOU POSILU. VANĚČEK BY MĚL NABÍDNOUT OPAVĚ PŘESNĚ TO, CO JÍ CHYBĚLO