Po konci v Olomouci už si našel nový klub i Greššák. Tento týden může čelit Bohemians 1905 i Pardubicím

Po konci v Olomouci už si našel nový klub i Greššák. Tento týden může čelit Bohemians 1905 i Pardubicím

Celek FC Košice, který se po ovládnutí druhé nejvyšší slovenské soutěže vrátil mezi elitu, se momentálně nalézá na herním soustředění v Česku, konkrétně nedaleko Kunětické Hory.

Ve středu a v sobotu se navíc svěřenci Antona Šoltise, mezi které patří i bývalý zadák Sokolova, Olomouce, Baníku nebo Karviné Martin Šindelář, potkají se dvěma zdejšími celky, a sice Bohemians Praha 1905 a Pardubicemi.

Tým, který nechal doma rekonvalescenty Lačného, Pavúka, Jonece i Vargu, už by mohl podle informací eFotbal.cz použít i čerstvou posilu Lukáše Greššáka.

Čtyřiatřicetiletý středopolař byl v posledních čtyřech letech součástí Sigmy Olomouc, jejíž sportovní manažer Ladislav Minář už mu ovšem na Hané neprodloužil kontrakt.

Zkušenostmi z Ružomberoku či Spartaku Trnava oplývající hráč, jenž odehrál v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY jen 610 minut, se tak po čtyřech a půl letech vrátil do rodné země.

Bývalý hráč polského celku Zaglebie Sosnowiec posílil košický soubor tento týden a zvýšil konkurenci v záložní řadě, jejíž součástí jsou Pačinda, Turčák, Liener, Gallovič, Faško, Vasiľ, Qose a Sovič.

Nedáme kůži zadarmo. Spolupráci s Baníkem vítám, říká šéf nováčka z Kroměříže. Co testovaní Ukrajinci?