Vydá se Ramos do země Ronalda? Na slavném stadionu Maracaná by se mohl potkat s Davidem Luizem...

Vydá se Ramos do země Ronalda? Na slavném stadionu Maracaná by se mohl potkat s Davidem Luizem...

Když v posledním roce pózoval sedmatřicetiletý stoper Sergio Ramos s Ronaldem (Luisem Nazario de Limou), tehdy možná netušil, že by se mohl časem ocitnout v jeho rodné zemi.

Velký zájem o defenzivní stálici, která se po dvou rozpačitých ročnících rozloučila s pařížským Parkem princů, totiž podle listu Marca projevil vítěz Pohárů osvoboditelů z Flamenga, který je doma v Rio de Janeiru na slavném stadionu Maracaná.

Do aktuálně druhého celku nejvyšší brazilské soutěže, ve kterém působí také bývalý zadák Chelsea, Arsenalu, Benfiky i PSG David Luiz, by bývalého reprezentanta Španělska rád přivedl trenér Jorge Sampaoli.

Ten zná ostříleného mistra světa i Evropy z let 2008, 2010 a 2012 díky svému někdejšímu působení v LaLize, rád by oné výhody využil a věří, že se mu ho podaří přesvědčit k podpisu kontraktu.

Ramos však zatím na nic nekývl a zvenčí to vypadá, že si dává na svém příštím působišti opravdu záležet. Tím spíš, že se mluví o několika kontinentech.

Souběžně je váben také saúdskoarabským Al Ahlím, které mu má nabízet téměř 18 milionů eur ročně, čímž by si oproti své misi v Paris Saint-Germain výrazně polepšil.

Sám zkušený zadák, o němž se psalo i v souvislosti s Interem Miami, měl zvažovat také návrat do Sevilly, ve které vyrostl a kvůli níž by byl ochoten slevit ze svých finančních nároků. Na comeback po dlouhých 18 letech to však nevypadá...

"Sergio Ramos aktuálně není volbou pro Sevillu. Máme s ním dobrý vztah, je vynikající hráč a vychovali jsme ho v naší akademii. Mezi námi ale neprobíhá žádná diskuse," informoval místopředseda andaluského klubu José María Del Nido Carrasco.

Program Busquetse s Messim? První trénink s Interem v úterý, zápasová premiéra v pátek proti Cruz Azul