Mbappému se rýsuje zajímavá možnost v Premier League

Mbappému se rýsuje zajímavá možnost v Premier League

Co bude s Kylianem Mbappém? To je jedna z otázek, na kterou hledají v těchto dnech a týdnech nejen fanoušci ve Francii odpověď. Útočník Paris Saint-Germain totiž klubovému vedení dal najevo, že nehodlá prodloužit smlouvu, která mu končí příští rok. Tým tak odjel na turné bez něj. Co ale bude dál? Prosedí ročník na tribuně, bude za PSG nastupovat, nebo se přesune na jinou adresu?  

Velkým kandidátem na Mbappého příchod je Real Madrid, který má o francouzského reprezentanta dlouhodobý zájem. Spíše, než jestli se na San Bernabéu přesune, se řeší kdy. Kdyby to bylo už v tomto přestupním termínu, musel by se Bílý balet pořádně plácnout přes kapsu.

Mbappému sice za rok končí kontrakt, i tak ale ze něj PSG chce pořádnou pálku. Kdyby tedy vydržel ještě sezonu pod smlouvou s pařížským celkem, mohl by změnit angažmá zcela zdarma.

Na stole měl mimo jiné nabídku ze Saúdské Arábie, ale přestup do Al-Hilal za 300 milionů eur a s ročním platem 700 milionů eur nedopadl, protože Mbappé odmítl.

Podle goal.com je nyní na stole jiná možnost. Šlo by o roční hostování v Liverpoolu. Díky tomu by PSG získalo alespoň nějakou finanční kompenzaci, ale v každém případě preferuje přestup.