Lukaku do Juventusu? Nevidím to reálně, krčí rameny útočník

Lukaku do Juventusu? Nevidím to reálně, krčí rameny útočník

Spekulace ohledně přesunu Romelua Lukakua do Juventusu se v posledních dnech šířila jako lavina. Belgičan se v Itálii cítí nejlíp a Stará dáma chce posílit ofenzivu. Nicméně sám útočník tomu nevěří.

Nestává se často, aby se hráči vyjadřovali přímo ke spekulacím, ale bývalý útočník Interu Lukaku prozradil, že nevěří, že se mu v létě podaří přestoupit do Juventusu.

Nerazzurri měli zájem, ale od přestupu Belgičana ustoupili, jelikož hráč přestal reagovat na jejich jednání. Curva Nord Interu již vydala sžíravou kritiku na adresu útočníka, který nyní zřejmě touží po přestupu k Bianconeri, což by byl senzační obrat v situaci.

Lukaku, který je stále hráčem Chelsea, se nedávno zapojil do videa na TikToku, které na svých webových stránkách přetiskla La Gazzetta dello Sport. Na webové stránce fanoušek žádá útočníka, aby nikdy neříkal "Forza Juve", ale na to Lukaku odpověděl: "Ne, ne... Nemyslím si, že se tenhle obchod uskuteční."

Všechno totiž souvisí se vším. Juventus sice potřebuje útočníka, ale letos se bude muset obejít bez peněz z Evropy. I proto potřebuje prodat své hráče, například Dušana Vlahoviče. Za současného stavu tedy zůstává nejisté, zda třicetiletý hráč v Turíně skutečně skončí, nebo ne. Mimochodem, už odmítl i pokusy saúdskoarabských klubů.