Semafor F:NL: Tři stoprocentní, Chrudim potvrzuje status remízového krále a známé pražské firmy se dál trápí

I druhé kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídlo spoustu zajímavého. Uchvátil například zápas Dukly Praha s Vyškovem, jenž nabídl šest branek, zaujalo také pohodlné vítězství Kroměříže. Hned několik týmů má zatím plný počet bodů. Nulovou úspěšnost však mají hned dva pražské týmy.

Červená – Žižkov zase selhal v závěru, Sparta byla jalová

Sparta byla velmi kritizovaná už po prvním kole, kdy dostala čtyři branky od Dukly. Defenzivu sice o víkendu výrazně upevnila, nicméně výsledek to nepřineslo.

Sparťané inkasovali jen jednou, sami ale gól nedali. Šance přitom měli, vždyť statistiky hovoří o vyrovnaném utkání. Táborsko ale bylo efektivnější a vzadu to zavřelo. Spartě se tak významně komplikuje start soutěže. Na paniku je ještě brzo, ale poslední místo nevypadá dobře za žádných okolností.

Smutní i na Žižkově. Tam doplácí na nesoustředěnost a smůlu. V prvním kole proti Prostějovu Viktoria vedla, ale prohrála gólem v 88. minutě. O víkendu proti Příbrami se scénář opakoval. Dvě vedení, dvě dorovnání. A nakonec příbramský úder v té samé minutě, tedy dvě minuty před koncem.

U obou pražských klubů tak svítí v kolonce bodů nula a obsazují dvě poslední jména. Prapor hlavního města tak drží Dukla, která zaujme divokým skóre 6:5.