Semafor F:NL: Vyškov i Jihlava budí respekt, mužstva z Prahy vytěžila sedm bodů z devíti, brněnští zástupci zůstávají za očekáváním

Semafor F:NL: Vyškov i Jihlava budí respekt, mužstva z Prahy vytěžila sedm bodů z devíti, brněnští zástupci zůstávají za očekáváním

37 branek, což znamená více než 4,5 gólu na utkání. Přesně takové bylo vložené středeční třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, které nabídlo hned čtveřici ofenzivních festivalů. Po šesti přesných zásazích padlo v Prostějově, Vyškově i Varnsdorfu, s tím, že v Jihlavě byla rozvlněna síť hned devětkrát.

Červená – soumrak obou brněnských adres

Líšni, která se v posledních sezonách držela v první šestce, start do nového soutěžního ročníku nevyšel a tým trenéra Milana Valachoviče je bez výhry i po třech kolech.

Nejpilnější sběratel čistých kont z minulého ročníku Tomáš Vajner inkasoval v posledních dvou duelech pět branek a tradičně pevná obrana Marvanů z minulých let se zdá být ta tam.

Na Žižkově se přitom Líšni podařilo ovládnout první dějství. Domácí Viktoria však toužila po prvních třech bodech nové sezony evidentně více a ve druhé půli hosty z Moravy jednoznačně přejela. Hostující tým se tak vydal do Brna po prohře 1:3.

Příliš vyskakovat si nemohou ani v sousední Zbrojovce, která byla (a možná, že pořád je) největším favoritem na přímý postup do FORTUNA:LIGY.

Proti houževnaté Dukle vyšla poprvé bodově i střelecky naprázdno a to zcela zaslouženě. I když v základní sestavě nechyběli Jakub Řezníček ani Roman Potočný (a ve druhé půli došlo poprvé v sezoně i na Musu Alliho, který zatím zůstává v mužstvu), exligový tým nedokázal vygenerovat ani jednu střelu na bránu.

Více než 3200 přítomných diváků odcházelo hodně zklamaných a hlavní trenér poražených Luděk Klusáček má před sobotním výjezdem na půdu dosud suverénního Táborska o čem přemýšlet.