U Bohemians 1905 nepanuje poraženecká nálada, tým se pořád chce o postup porvat

U Bohemians 1905 nepanuje poraženecká nálada, tým se pořád chce o postup porvat

Zatímco norské Bodø/Glimt před pár dny podlehlo před domácím publikem Tromsø 0:2, tým Bohemians 1905 se musel ve vlastním Ďolíčku sklonit před Teplicemi (1:2).

Do odvety druhého kola Evropské konferenční ligy tak půjdou obě mužstva po prohrách ve svých soutěžích. Realizační tým "Klokanů" však mohl obdržet jakýsi návod, jak na žlutočerné, kteří o uplynulém víkendu inkasovali po dvou rychlých akcích.

Po třígólovém přídělu na Aspmyra stadium jsou však Jindřišek a spol. ve velmi těžké situaci a k postupu do dalšího kola budou potřebovat vysoké vítězství.

"O kvalitě Bodø jsme věděli, ale i tak se jí nevyrovnali tak, abychom si odvezli přijatelný výsledek. Navíc jsme hráli dost ustrašeně a soupeř toho dokázal náramně využít. Mrzí nás góly kolem poločasů, které jsme inkasovali nejen v Norsku, ale i v neděli s Teplicemi. Zejména tomu se musíme vyvarovat, protože takové góly pak hrozně sráží psychiku," ozřejmil na webu bohemians.cz asistent hlavního trenéra Ivan Hašek.

Na Letné, která bude pohárový souboj hostit, se však na straně zelenobílých nic nebalí. To, že vršovický tým rozhodně nehází flintu do žita, potvrdil i blízký spolupracovník hlavního kouče Jaroslava Veselého.

"Půjdeme se o to porvat, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku. Můžu všechny ujistit, že v týmu nepanuje žádná poraženecká nálada. Do zápasu jdeme s tím, že ho chceme vyhrát," burcoval kabinu člen trenérského štábu čtvrtého týmu uplynulého ročníku FORTUNA:LIGY.

Hašek věří, že je poženou dopředu fanoušci a že vytvoří skvělou atmosféru. Čísla z předprodejů hovoří o tom, že asi nebude vyprodáno, nicméně protože bylo uprostřed pracovního týdne prodáno více než 11 tisíc vstupenek, návštěva by se mohla blížit patnácti tisícům.

"To je skvělé číslo. Letnou všichni moc dobře známe. Je tu příjemné fotbalové prostředí. Také toho chceme využít pro náš úspěch," zakončil.

Trenér "Klokanů": Vidíme, o čem Evropa je. Musíme se alespoň pokusit vstřelit gól a udělat body do koeficientu