Hráči Zbrojovky čelili nevoli fanoušků. Zasloužíme si od lidí vynadat, to je normální a v pohodě, říká Potočný

Hráči Zbrojovky čelili nevoli fanoušků. Zasloužíme si od lidí vynadat, to je normální a v pohodě, říká Potočný
OBSAHUJE VIDEO

Brno začalo domácí duel proti Dukle asi nejlépe ze všech tří zápasů nového soutěžního ročníku 2023/2024 a hosté z Dejvic jen odkopávali balony. 

"Na konci dne" to však bylo k ničemu, v kolonce střel na branku svítila u Zbrojovky nula a všechny tři body si odvezl do hlavního města soubor trenéra Petra Rady.

Romana Potočného, jednu z hvězd exligového mužstva, jíž přivedl do druhého největšího města Česka Zdeněk Psotka kvůli přesným zásahům, nejvíce mrzela právě absence střeleckých pokusů...

Fotbal se podle něj hraje tak, aby se střílelo na bránu. "Lítalo nám všechno vedle, mně taky. Jsem naštvaný jako kr…, konečně jsme byli i lepší než soupeř a nevyhrajeme, předtím jsme lepší nebyli, ale dělali jsme body. Byli jsme v tlaku, ale ve vápně jsme situace řešili špatně," neskrýval zklamání zkušený ofenzivní hráč, jehož ohlasy nabídly stránky fczbrno.cz.

Dle jeho slov by bylo určitě lepší, pokud by přišel do Brna o měsíc dříve. Na nesehranost se však vymlouvat nechtěl, protože ze začátku to bylo ze strany Zbrojovky dobré. Inkasovaný gól ale podle něj položil polovinu mužstva a místo toho, aby působilo pořád stejně, začalo hrát odzadu a to byl začátek brněnského konce.

Po závěrečném hvizdu navíc hráči čelili nevoli nespokojených příznivců. Podle Potočného to však k tomuto sportu patří. "Když se daří, je to pozitivnější, když ne, zasloužíme si od lidí vynadat, to je normální a v pohodě. Štve nás to všechny, kdybyste viděli v kabině, jak jsou všichni nas…," přiblížil Potočný.

Nyní má před sebou favorit F:NL dva dny na regeneraci a v sobotu se pokusí získat ztracené body v Táboře.

Postup po deseti letech. Arsenal je zpět v ČFL. Snad kvalitní fotbal přivede diváky, přeje si předseda Šimoník