Tři taháky 4. kola F:NL. Lídři chtějí prodloužit sérii, opory Táborska také. Obě béčka už musí vyhrát

Tři taháky 4. kola F:NL. Lídři chtějí prodloužit sérii, opory Táborska také. Obě béčka už musí vyhrát

Hned trojice týmů je před čtvrtým kolem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY stoprocentní. Všechny tři týmy chtějí pochopitelně série prodloužit, stejně jako dvě opory Táborska. Naopak obě rezervy ligových týmů se krčí v sestupové zóně. A už musí zabrat.

TŘI STOPROCENTNÍ. BUDE TO PLATIT I PO VÍKENDU?

Tři týmy zatím jedou bez chyby. A všechny pochopitelně budou chtít zůstat na stejné vlně co nejdéle.

Ani jeden z nich to však nebude mít jednoduché, a i proto bude velmi zajímavé sledovat, jak se s tím Vyškov, Táborsko a Jihlava poperou.

Jihlava je zatím příjemným překvapením soutěže. Výkony a výsledky z přípravy si tým trenéra Oulehly přenesl i do soutěžních zápasů a naposledy přestřílel béčko Sigmy 6:3. Proti bude Kroměříž, na jejíž hřiště Vysočina zajíždí. U ní je trend jasný. Venku bída, doma výhra. Jak se s tím Jihlava popasuje?

Papírově lehčí úkol má Vyškov, současný lídr soutěže, má totiž o dvě branky lepší rozdíl ve skóre. Naposledy si doma lehce poradil s Kroměříží, které dal pět branek. Jede do Vlašimi, která v této sezoně třikrát remizovala.

A nakonec Táborsko, které vypadá velmi sebevědomě. V posledním kole si s přehledem poradilo venku s Chrudimí, navíc teď bude hrát doma, kde je tradičně velmi silné. Přijede sice Zbrojovka, nicméně té se zatím vůbec nedaří dle předpokladů a přání.