Nezapomněli jste na něj? Hazarda láká nejen Arábie, ale také Kanada a Brazílie

Nezapomněli jste na něj? Hazarda láká nejen Arábie, ale také Kanada a Brazílie

Až se jednou budou sestavovat žebříčky fotbalistů, jejichž kariéra upadla neuvěřitelně rychle, bude první příčky atakovat Eden Hazard. Belgický fotbalista je bez smlouvy. A ozývají se jen exotičtí zájemci.

Po čtyřech letech ve Španělsku Eden Hazard téměř jistě zamíří na jiný kontinent. Poslední stopy vedou k tomu, že by mohl následovat Lionela Messiho do MLS. Los Angeles? Miami? Kdeže, velký zájem má kanadský tým Vancouveru White Caps.

Dvaatřicetiletý křídelník prý ale podle Daily Mail uvažuje hned nad třemi destinacemi pro svou další a možná poslední výzvu v kariéře, přičemž USA jsou jeho preferovanou destinací před Brazílií a Saúdskou Arábií.

Hazard údajně v minulosti odmítl možnost připojit se k Interu Miami a vyhlídky na to, že by tam bývalá hvězda Chelsea zamířila, jsou po příchodech Messiho, Sergia Busquetse a Jordiho Alby téměř nemožné.

Přesto se o podpis hráče zajímaly i další kluby MLS, přičemž nejvíce po něm touží zmiňovaní Whitecaps. Vancouver se v současné době nachází na 7. místě Západní konference ligy s 31 body.

Hazard zaujal také celek z brazilské Serie A Botafogo, který vlastní John Textor, mj. majitel Crystal Palace, jenž se již dříve podělil o své přání přivést Belgičana do Jižní Ameriky. Dvojnásobný vítěz Premier League by však musel přistoupit na snížení platu, aby se dohoda uskutečnila.