Neskutečné detaily Neymarovy smlouvy. Tři auta, sauny a pokryté náklady

Neskutečné detaily Neymarovy smlouvy. Tři auta, sauny a pokryté náklady

Neymarův přesun do Saúdské Arábie? Mnozí kroutili hlavou. Nicméně když vyšel na povrch jeho plat, nechápavé pohledy ustoupily. A když vyšly na světlo světa kompletní detaily, nediví se asi vůbec nikdo. 

Přestup 31leté brazilské fotbalové hvězdy do Al Hilalu provázela řada extravagantních požadavků, jak reportuje španělské médium AS.

Podle mnohých zahraničních médií se přestup bývalé hvězdy Paris Saint-Germain uskutečnil za 78 milionů liber (99 milionů dolarů), navíc s vysokým platem, který má přesahovat sto milionů eur ročně.

Jako součást dohody Neymar požadoval řadu luxusních vozů. Fotbalová ikona údajně požadovala tři luxusní vozy pro sebe a svůj doprovod, včetně čtyř vozů Mercedes G Wagons, samozřejmě s vlastním řidičem, který by byl k dispozici nepřetržitě každý den v roce.

Není to vše, Neymar má rád sportovní auta, a tak si je vyžádal. V jeho garáži tak bude stát třeba Bentley Continental GP, Aston Martin DBX a Lamborghini Huracan.

Brazilská hvězda dále požadovala, aby byly vždy k dispozici jeho oblíbené nápoje. Jeho osobní lednička má být zásobena šťávou Açaí od jeho oblíbené značky a nápoji Guarana pro jeho přátele a rodinu. Kromě toho Neymar požádal také o tři sauny ve svém novém domově.

Tím však požadavky na luxus neskončily. Neymar také požadoval tým pěti zaměstnanců na plný úvazek, kteří by se starali o jeho potřeby, včetně pomocného kuchaře, který by asistoval jeho osobnímu kuchaři z Brazílie, a dvou osob, které by měly za úkol udržovat čistotu jeho rezidence.

Kromě toho se požadavky rozšířily i na jeho cestování a volný čas, přičemž Neymar požadoval, aby majitelé Al Hilalu hradili veškeré výdaje spojené s jeho pobyty v hotelech, restauracích a městech během jeho volných dnů. I na to mu tamní šejkové kývli.