Barcelona vyslala do Paříže vzkaz, že Verrattiho do týmu nechce. Proč zájem Katalánců opadl?

Barcelona vyslala do Paříže vzkaz, že Verrattiho do týmu nechce. Proč zájem Katalánců opadl?

Budoucnost třicetiletého záložníka Marca Verrattiho stále není vyřešena. V Parku Princů mu dali jasně najevo, že v jejich dalších plánech nefiguruje, ale italský internacionál nemůže ani říct, že by měl na stole kupu možných nabídek. Nyní dali ruce pryč i Katalánci, kteří byli během jara s angažováním hráče spojováni.

Verratti disponuje velkým talentem, což během své kariéry nesčetněkrát dokázal. Už jako mladík v druholigové Pescaře byl označován jako nový Andrea Pirlo a po svém přesunu do PSG se podílel na zisku celé řady cenných trofejí, především devíti titulů v Ligue 1.

O jeho kvalitách není pochyb, přesto jej PSG označilo za nepotřebného a případní zájemci se nehrnou. Na vině jsou častá zranění, ale i vizitka hráče mimo hřiště. Podle španělského listu El Nacionál nyní couvla i Barcelona, která na trhu hledá posílení středu pole.

Na vině má být Italova záliba ve večírcích, kde ve velkém holduje alkoholu a kouření. Právě díky tomu čelí u odborníků kritice, že nemá fyzičku na to, aby v plné zátěži odehrál celý zápas. Verratti se svými prohřešky nikterak netají a vyčítána mu je i nulová snaha o nápravu.