Kane promluvil o zlepšující se souhře v Allianz Aréně. Máme v kádru fantastickou kvalitu, září ostrostřelec

Kane promluvil o zlepšující se souhře v Allianz Aréně. Máme v kádru fantastickou kvalitu, září ostrostřelec

Harry Kane z Bayernu Mnichov se dokázal gólově prosadit i ve svém druhém bundesligovém startu, čímž dal jasně najevo, že se hodlá okamžitě zapojit do boje o střeleckou korunu.

Nejprve pokořil jednou trefou Werder Brémy, proti kterému si navíc připsal i gólovou asistenci a o devět dní později nasázel dvě branky Augsburgu.

Třicetiletý kapitán Albionu už tak dal z osobního hlediska zapomenout na nepovedený německý superpohár s Lipskem, ve kterém se neprosadil ani on, ani žádný jeho spoluhráč z kádru třiatřicetinásobného mistra země.

"Vytvořili jsme si dobré šance a mohli jsme vstřelit i více branek. Je to ale dobrý výsledek a jsme spokojení," liboval si na oficiálních stránkách svého nového zaměstnavatele.

I když nastoupil v mnichovském trikotu teprve potřetí, dle svých vlastních slov už se s novými kolegy pozvolna sehrává a mělo by se to projevit mimo jiné také na produktivitě.

"Každý den se od sebe učíme více na trénincích i v zápasech. Jsem tu jen pár týdnů, ale už je mezi námi souhra a pořád se to zlepšuje. Máme v kádru fantastickou kvalitu," pochvaloval si kanonýr, který se s Premier League rozloučil po 213 gólech.

Protože se upsal v Allianz Areně až do roku 2027, bude zajímavé sledovat, jak úspěšný bude v tomto směru v Bundeslize. S ohledem k přestupové sumě 116 milionů eur nebudou očekávání zrovna malá.

V příštím kole narazí svěřenci Thomase Tuchela v Borussia Parku na Mönchengladbach.

Nejlepší střelci německé ligy po dvou kolech:

4 - Behrens (Union)
4 - Wind (Wolfsburg)
3 - Guirassy (Stuttgart)
3 - Kane (Bayern)

Ulreich a Peretz se musí mít na pozoru. Neuer se po dlouhé době opět zapojil do přípravy Bayernu