Změna na poslední chvíli. Fulham překazil Bayernu přestup, tomu mezitím utekl záložník jinam

Změna na poslední chvíli. Fulham překazil Bayernu přestup, tomu mezitím utekl záložník jinam

Joao Palhinha měl být velkou posilou Bayernu v poslední přestupový den. Pro mnohé nejlepší hráč Fulhamu dokonce v bavorské metropoli včera byl, prošel prohlídkou i focením. Do Londýna se ale vracel s prázdnou. Fulham totiž jeho přestup zastavil.

Palhinha včera v Mnichově absolvoval zdravotní prohlídku a také se vyfotil v dresu Bayernu Mnichov. Vše tedy bylo připraveno. Nicméně i přes dosažení dohody mezi Fulhamem a Bayernem selhala dohoda v tom, že londýnská strana nedokázala najít náhradu za portugalského reprezentanta.

Fulham se aktivně snažil najít náhradu a projevil zájem například o Scotta McTominaye z Manchesteru United, avšak Skot se stěhovat nechtěl. To, že se Fulhamu nepodařilo Palhinha nahradit, znamenalo, že jeho přestup do Bayernu byl zrušen, veškeré výsledky zdravotní prohlídky či nové fotky tak mohly letět do koše.

Krach přestupu však nezabránil Liverpoolu v dokončení podpisu Ryana Gravenbercha. Jednadvacetiletý hráč přestoupí z Bayernu do Premier League za 40 milionů eur. Odchod Gravenbercha nyní znamená, že Bayern má pouze tři střední záložníky s většími zkušenostmi: Joshuu Kimmicha, Leona Goretzku a Konrada Laimera.

Nedopadly ani další vysněné přestupy Bella-Kotchapa a Chalobaha. Vzhledem k tomu, že se přestupové okno v Německu uzavírá již v 18 hodin středoevropského času, Bayernu už nezbyl čas.