To je nevděk! Lorient ukončil jednání s nešťastníkem v United

To je nevděk! Lorient ukončil jednání s nešťastníkem v United

To se tak často nevidí. Donny van de Beek měl být oporou zálohy Manchesteru United. I kvůli četným zraněním se mu však angažmá na Old Trafford nepovedlo dle představ. Letos v létě měl šanci odejít, nicméně francouzský Lorient jednání ukončil. 

Podle listu L'Équipe Lorient odmítl v den uzávěrky přestupů možnost získat na hostování šestadvacetiletého Donnyho van de Beeka. Mělo to být kvůli hráčovu postoji ke klubu. Les Merlus se na podmínkách zapůjčení nizozemského reprezentanta přitom dohodli s manchesterským klubem už v polovině srpna.

Přestože United schválili zapůjčení van de Beeka, bývalý záložník Ajaxu odmítl mluvit se zástupci Lorientu a přestup tedy ztroskotal.

Když se čas začal přestupového období začal chýlit ke konci, kontaktovali nakonec zástupci 26letého hráče zástupce bretaňského klubu, aby se pokusili obnovit jednání o možném zapůjčení.

Lorient, zmatený počátečním přístupem Donnyho van de Beeka ke klubu, ale nechal zvítězit čest nad jeho ziskem a jakákoliv jednání odmítnul.

Nyní se tedy zdá, že Nizozemec zůstane v Manchesteru minimálně do lednového přestupového období. Místo van de Beeka se Lorient rozhodl podepsat bývalého záložníka Chelsea a Monaka Tiémoué Bakayoka, jenž byl bez smlouvy.