Čeští pohároví zástupci zveřejnili ceny balíčků na Evropu. Sparta si nejvíce cenní zápasu s Rangers, plzeňský komplet vyjde nejlevněji

Čeští pohároví zástupci zveřejnili ceny balíčků na Evropu. Sparta si nejvíce cenní zápasu s Rangers, plzeňský komplet vyjde nejlevněji

Tři čeští pohároví vyslanci, Sparta, Slavia a Plzeň, zveřejnili ceny balíčků na domácí utkání základní skupiny Evropské, respektive Konferenční ligy. Letenští a Západočeši ocenili i jednotlivé zápasy. Permanentkáři sedící na nejlepších místech nejvíce zaplatí v Edenu. Sparta požaduje vyšší cenu za vypjatý duel s Rangers, než za zápas s Betisem. Plzeň zohlednila neatraktivitu Astany a Ballkani.

Český fotbal může být počtvrté za sebou pyšný na tři podzimní pohárové zástupce. Zatímco fotbalisté Slavie a Sparty pronikli do základní skupiny Evropské ligy, Plzeň bude na podzim hrát Evropskou konferenční ligu.

Úroveň evropské soutěže je v případě českých vyslanců úměrná atraktivitě soupeřů. Sparta na Letné přivítá Betis, Aris Limassol a Rangers. Slavia změří síly se slavným AS Řím, švýcarskou Ženevou či cizinci prošpikovaným Sheriffem Tiraspol. Do Plzně zamíří nedávný soupeř Letenských ze Záhřebu a méně atraktivní celky Astany a Ballkani.

Sparta na svém webu zveřejnila jak ceny pro permanentkáře, tak pro fanoušky, kteří sezonní vstupenku nevlastní. Balíček na všechny tři zápasy se pro držitele permanentky prodává od 1840 Kč do 2480 Kč. Fanoušci ve volném prodeji zaplatí za trojutkání od 2300 Kč do 3100 Kč. Český mistr nacenil i jednotlivé zápasy. Nejvyšší hodnotu nepřisoudil španělskému Betisu, ale skotským Rangers. Na Roofea a spol. se fanoušci Sparty mohou podívat za ceny od 900 Kč do 1200 Kč. V případě sevillského celku se částky pohybují mezi 800 Kč a 1100 Kč. Nejméně atraktivní utkání s kyperským mistrem lze navštívit už za 600 Kč. Uvedené ceny za jednotlivá utkání jsou míněny pro volný prodej. Majitelé sezonních vstupenek si od nich mohou odečíst 10 %.

Rovněž Plzeň na svých stránkách přinesla informace jak o cenách pro permanentkáře, tak pro ostatní fanoušky. Cena celkového balíčku nepřesahuje 2000 Kč – majitelé permanentních vstupenek zaplatí od 900 Kč do 1660 Kč, fanoušci ve volném prodeji od 1080 Kč do 1990 Kč. V případě vstupenek na jednotlivé zápasy, vedení Viktorie nejvíce nacenilo utkání s Dinamem Záhřeb. Na něj se lze dostat od 480 Kč do 890 Kč. Částky za duely s Astanou a Ballkani se pohybují na podobné hranici – nejlevnější vstupenka na kosovského mistra vyjde na 280 Kč, ta nejdražší na kazašský tým na 590 Kč. Majitelé permanentních vstupenek zaplatí za jednotlivá utkání totéž, co běžný fanoušek.

Slavia prozatím zveřejnila pouze ceny celkových balíčků pro majitele permanentních vstupenek. Sešívaní prozatím nenacenili jednotlivé zápasy, tudíž není známa ani cena balíčku tří utkání ve volném prodeji (která by se měla rovnat součtu cen jednotlivých tří zápasů). Slávističtí permanentkáři si mohou koupit celkový balíček od 1690 Kč do 2680 Kč. Pro Tribunu Sever se cena pohybuje na hodnotě 1990 Kč. Slavia na balíček nabízí rovněž slevy pro studenty, rodiny a děti.