Vášeň velšské legendy pro golf nezůstala bez povšimnutí. Za Balea si můžete zahrát v nové videohře PGA Tour 2K23

Vášeň velšské legendy pro golf nezůstala bez povšimnutí. Za Balea si můžete zahrát v nové videohře PGA Tour 2K23

Bývalý velšský fotbalista Gareth Bale se díky své dobře známé vášni pro golf dostal do oficiální videohry série PGA Tour. Kdysi nejdražší hráč světa se stal jednou z postav, za kterou si mohou fanoušci zahrát ve hře PGA Tour 2K23.

Nyní čtyřiatřicetiletý Bale se nikdy svou láskou k jinému trávníku než fotbalovému netajil. V roce 2019 během angažmá v Realu Madrid vzbudil kontroverzi, když slavil s velšskou vlajkou s nápisem: "Wales. Golf. Madrid. V tomto pořadí."

Bale letos v lednu ukončil fotbalovou kariéru a hned následující měsíc se poprvé přestavil na PGA Tour v turnaji amatérsko-profesionálních dvojic v Pebble Beach. V akci na greenech byl i tento týden, Celebrity Pro-Am si po boku další britské hvězdy Roryho McIlroye zahrál na BMW PGA Championship v anglickém hrabství Surrey.

Bývalý kapitán velšské reprezentace byl společně s Lionelem Messim na obálce hry FIFA 14 a nyní se dostal i do hry golfové, jež navíc obsahuje jím navržené hřiště. "Jsem Gareth Bale. A tady mě scanují pro PGA Tour 2K23," uvedl ve videu na sociálních sítích.

Bale hrál za Southampton a Tottenham a v roce 2013 přestoupil za tehdy rekordních 100 milionů eur do Realu. V dresu madridského velkoklubu mimo jiné pětkrát triumfoval v Lize mistrů. Ve velšské reprezentaci odehrál rekordních 111 zápasů a vstřelil rekordních 41 gólů a dovedl ji do semifinále ME 2016 a na loňské MS v Kataru, pro Wales první od roku 1958.

NEYMAR SI PŘIPSAL PRVNÍ MINUTY ZA AL-HILÁL A ASISTENCÍ SE PODÍLEL NA VYSOKÉ VÝHŘE