Patnáct hráčů Las Palmas se ztratilo na letišti a zmeškalo linku do Sevilly. Klub byl nucen vyslat soukromý tryskáč

Patnáct hráčů Las Palmas se ztratilo na letišti a zmeškalo linku do Sevilly. Klub byl nucen vyslat soukromý tryskáč

K bizarní situaci dnes došlo na Kanárských ostrovech. Patnáct hráčů celku Las Palmas hrajícího LaLigu zmeškalo pravidelnou linku na zápas do Sevilly. Hráči se byli občerstvit kávou a ztratili se na letišti. Klub byl nucen sáhnout do svých zdrojů a opozdilce k zápasu dopravit soukromým tryskáčem. O incidentu informoval deník The Sun.

Zápas mezi Sevillou a Las Palmas je na programu dnes od 18:30. Soupisky jsou již k dispozici a nic nenasvědčuje tomu, že by utkání mělo být odloženo, či zkontumováno ve prospěch Andalusanů. Po excesu patnácti hráčů a dvou fyzioterapeutů celku z Kanárských ostrovů k tomu ale příliš nechybělo.

UD Las Palmas je klub ze stejnojmenného města, položeného daleko od pevninského Španělska na ostrově Gran Canaria. Hráči Las Palmas se po několika letech v druhé španělské lize opět vrátili do LaLigy.

Nejvyšší španělská soutěž je pro menší klub finančně náročná. Fotbalisté Las Palmas tak dle informací deníku The Sun pro venkovní zápasy využívají pravidelné linky namísto soukromých spojů.

Jedna taková dnes ráno odletěla do Sevilly, avšak z výpravy Las Palmas v ní mnoho nezůstalo. Deník The Sun informoval, že krátce před odletem vyrazilo 15 členů prvního týmu se dvěma fyzioterapeuty na kávu a letadlo odletělo bez nich.

Vedení klubu, který za čtyři ligové zápasy nasbíral dva body za dvě domácí remízy, bylo nuceno z Las Palmas vypravit soukromý tryskáč s opozdilci. Návštěva Sevilly tak vyjde provinční klub draho. Fanoušky na sociálních sítích zajímá pouze jediné: “Jak velké může být letiště v Las Palmas?“