Látal s Kozlem se shodli, že Podještědské derby nabídlo dva různé poločasy. Jablonecký trenér nechápal výroky sudího

Látal s Kozlem se shodli, že Podještědské derby nabídlo dva různé poločasy. Jablonecký trenér nechápal výroky sudího
OBSAHUJE OHLASY

Na pozápasové tiskové konferenci po Podještědském derby hovořili hlavní trenéři obou celků, Radoslav Látal a Luboš Kozel. Oba lodivodi se shodli, že by utkání rozdělili na dva odlišné poločasy – první vyzníval pro Liberec, druhý pro Jablonec. Látal nechápal některé výroky sudího Berky.

Tradiční Podještědské derby skončilo potřetí z posledních pěti zápasů remízou 1:1. Pro Slovan otevíral skóre z penalty Tupta, po změně stran za Jablonec vyrovnal Tekijaški.

Oba trenéři hodnotili zápas jako utkání dvou odlišných poločasů, čemuž neodpovídaly pouze branky, ale rovněž i zápasové statistiky.

“Zápas bych rozdělil na dva poločasy. V prvním nás rozhodila penalta. Dlouho se nehrálo, bylo tam pošťuchování, celkově nás to úplně vyhodilo z rytmu,“ řekl na tiskové konferenci Látal.

“Rozdělil bych zápas na dvě části. V prvním poločase jsme měli velmi dobrý vstup korunovaný penaltou a gólem. V druhém poločase jsme udělali zbytečný roh a z něj inkasovali, to Jablonec povzbudilo,“ doplnil svého kolegu z oboru Kozel.

Látal dle svých slov udělal pořádnou bouřku v kabině. Poté na hřišti viděl jiný Jablonec. Trenér Jablonce se na tiskové konferenci vyjádřil ke skupině okolo sudího Berky: “Nechápu některá rozhodnutí rozhodčího. Že měl jít ve 20. minutě ven Chaluš po druhé žluté kartě, o tom se nemusíme bavit. Pak jsme třeba dali gól, když jsme rychle rozehráli, ale z jakého důvodu nám ho rozhodčí neuznal? Vždyť sudí neukazoval, že hrát se bude na píšťalku.“