Trápící se giganti? Bez formy je dvojice z Anglie i specialista na Evropskou ligu

Trápící se giganti? Bez formy je dvojice z Anglie i specialista na Evropskou ligu

V LaLize válí oba velikáni, daří se Bayernu Mnichov, v Anglii je zase spoleh na Manchester City. Ne všechny velké týmy však zažívají ideální start do sezony. Hovořit by to tom mohla například dvojice z Anglie či rivalové z Říma. Nejásají ani v Seville.

CHELSEA A MANCHESTER UNITED

Oba týmy mají ty nejvyšší ambice, oba se ale trápí. Až nečekaně. Chelsea v létě opět utratila spoustu peněz, nicméně za nepotřebné hráče jich také dost utržila. Jinými slovy, kabinou se bez nadsázky prohnal hurikán, který smetl většinu zavedených pořádků.

Tým trenéra Maurica Pochettina je velmi mladý, což by mohla být omluva. Fanouškům však dochází trpělivost. Blues jsou až čtrnácti, v sezoně vyhráli jednou, a to doma proti neškodnému nováčkovi z Lutonu. Průměr jedné vstřelené branky na zápas také není extra povzbudivý.

O trochu lépe jsou na tom Red Devils, ti dali gólů šest místo pěti. Jsou také lepší o jednu příčku, ale to jsou spíše hořká pozitiva. United vypadají rozklíženě, na hřišti jim to nelepí a v kabině se prý mají objevovat první rozkoly.

Trenér Ten Hag přitom v létě dostal vše, co chtěl. Brankáře, střední záložníky i borce na hrot. 

Foto: Chelsea FC