Olatunji ze Sparty do ciziny? Čtyři možnosti, které se před ním začaly rýsovat

Olatunji ze Sparty do ciziny? Čtyři možnosti, které se před ním začaly rýsovat

Pražskou Spartu by mohl opustit Victor Olatunji, který na sebe zatím upozornil především výkony v pohárové Evropě, a mohl by se tak stěhovat za hranice České republiky. Jaké celky jeho situaci na Letné sondují? Informace přinesly portály infotbal.cz a renomovaný Transfermarkt.

Anderlecht Brusel

Belgický obr má nigerijského forvarda prostřednictvím svých skautů sledovat, krouží kolem něj a sonduje, jak to s ním vypadá a kdy by mohl být eventuálně k dispozici. Vzhledem k tomu, že Olatunji přestoupil do Sparty teprve v létě, jej ale letenský celek nebude chtít v zimním přestupovém okně uvolnit. Pravděpodobnější je přestup až po sezoně.

Feyenoord Rotterdam

O Olatunjiho má mít zájem také poslední vítěz nizozemské Eredivisie, kterým je Feyenoord. Ten nedávno v české Fortuna lize nakupoval, když do svých řad přivedl ofenzivního záložníka Ondřeje Lingra ze Slavie Praha. Olatunji by se tak mohl stát jeho spoluhráčem, spolupráce Lingr - Olatunji v útoku holandského velkoklubu zní velice zajímavě.


KRC Genk
Anderlecht není jediným mančaftem z Belgie, který by rád v týmu uvítal střelce z Nigérie. Olatunjiho výkony sledují také skauti Genku. Rovněž Genk si ale asi bude muset počkat do konce sezony, pokud by tedy v zimě nepřišel s opravdu lákavou finanční nabídkou, která by Spartu přesvědčila, aby letní posilu z Liberce prodala po pouhé půlsezoně.

Turecko
Čtvrtou a zatím konkrétněji nespecifikovanou cestou by pro Olatunjiho mohlo být zahraniční dobrodružství v Turecku, kde o jeho služby má stát hned několik tamních celků. Turecké kluby v Česku nakupují rády, koneckonců i ze Sparty tam zamířilo v minulosti několik fotbalistů. Zamíří Olatunji do země horkokrevných fotbalových fanoušků?