Al-Shabab chtěl svého Gerrarda. Tak přivedl Johna Terryho

Al-Shabab chtěl svého Gerrarda. Tak přivedl Johna Terryho

Na to, že se aktivní fotbalové hvězdy stěhují do Saúdské Arábie, už si všichni tak nějak zvykli. I na to, že tam míří slovutní trenéři. Nicméně tamní kluby mají rády ikony, a tak chtějí v podstatě kohokoliv, kdo má jméno. Včetně Johna Terryho.

Ten se podle francouzského média Sports Zone zřejmě stane sportovním ředitelem saúdského týmu Al-Shabab.

John Terry v současné době pracuje v akademii Chelsea poté, co v létě opustil pozici asistenta manažera Leicesteru City. Předpokládalo se, že bývalý obránce Chelsea převezme manažerskou pozici ve zmiňovaném saúdském klubu, nicméně Sports Zone uvádí, že Angličan se místo toho stane sportovním ředitelem klubu.

Terry totiž odmítl možnost vést tým jako trenér, ale má zájem stát se sportovním ředitelem, zejména kvůli krátkodobé smlouvě, kterou klub ze státu Perského zálivu nabízí.

Al-Shabab má zase jasný cíl, jelikož se snaží přivést charismatickou osobnost podobnou Stevenu Gerrardovi, který v současné době vede Al-Ettifaq. Pokud by Terry tuto roli přijal, jak se uvádí, jednalo by se o jeho první práci sportovního ředitele, neboť předtím působil jako asistent manažera v Aston Ville a nedávno v Leicesteru City.