Semafor F:NL:. Zelená pro fair play borce, oranžová pro zvedající se týmy. Co je s Jihlavou?

Semafor F:NL:. Zelená pro fair play borce, oranžová pro zvedající se týmy. Co je s Jihlavou?

Zatímco některým to jde pořád stejně dobře – jako třeba Vyškovu či Dukle – jiní se trápí. Týká se to hlavně Jihlavy, která má momentálně jednu z nejhorších forem ve druhé lize. Zato některé týmy, které byly na dně zažehly naději. Zelená pak jde velkému gest fair play.

Červená – co je s tebou, Jihlavo? 

Není to tak dávno, co jsme na webu eFotbal.cz přinesli rozhovor s trenérem Jihlavy Davidem Oulehlou o tom, proč je právě jeho tým na špičce tabulky. Od té doby to jde ale s Vysočinou z kopce.

Od začátku září prohrála třikrát v řadě. Ve Vlašimi, doma se Zbrojovkou a naposledy na hřišti rezervy Sparty.

Společný jmenovatel trápení? Ofenziva. V těchto utkáních dala Jihlava jediný gól, shodou okolností v posledním kole. Byl to také gól, který Vysočinu poslal do vedení. To trvalo do 67. minuty. To srovnal domácí Hranoš, načež za osm minut překlopil vedení na stranu domácích Mokrovics.

A to trenér Oulehla těžko vydýchával… „Upřímně říkám, že porážku budu trávit hodně dlouho. Myslím, že jsme zápas měli jasně rozehraný na vítězství. Troufám si říct, že jsme perfektně trefili taktickou složku, vhodně jsme změnili herní rozestavení a vlastně všechny přednosti soupeře jsme eliminovali,“ litoval dobře zahozené přípravy.

Jihlava je sice stále osmá, nicméně co se formy týče, v posledních pěti zápasech je na tom stejně jako Varnsdorf. Pět zápasů, jeden bod.