Pauza stačila. Ibrahimovič by se měl vrátit na San Siro

Pauza stačila. Ibrahimovič by se měl vrátit na San Siro

Po ukončení fotbalové kariéry si pořádně užíval života. Setkával se se sportovními hvězdami, rybařil, natočil mnoho reklam a také film. Nyní se ale sešel s majitel Rossoneri a je připraven na návrat na San Siro. 

Zlatan Ibrahimovič je na svém Instagramu poměrně aktivní a tak po ukončení kariéry máme perfektní představu o tom, co dělá. Potkával se se sportovními hvězdami jako Novak Djokovič či Charles Leclerc, natočil pár reklam a také film Asterix a Obelix: Říše středu. Kromě toho rybařil nebo si šel odpočinout k moři.

Fotbal mu ale chybí, což potvrzuje fakt, že již brzy by se měla švédská legenda vrátit na San Siro. Ibrahimovič se sešel s majitelem klubu Gerrym Cardinalem a společně projednávali budoucí roli někdejšího útočníka PSG či Manchesteru United.

Daniele Longo z Calciomercato.com podrobně popsal, že o návrat Ibry stojí především Cardinale, který by měl ve vedení klubu rád nějakou legendu, která dobře zná vše okolo klubu. Po odchodu Paola Maldiniho totiž tento aspekt zmizel.

Nejpravděpodobnější možností se zdá být pozice manažera týmu, jenž by úzce spolupracoval s koučem Stefanem Piolim. Jednačtyřicetiletý rodák z Malmö každopádně nechce nic uspěchat a s Cardinalem se setká ještě minimálně jednou. Stát by se tak mělo v polovině listopadu.

Do té chvíle bude Ibrahimovič studovat strukturu klubu i systém, který AC Milán vyznává. 

AC Milán po debaklu v městském derby porazil Veronu, Inter je stoprocentní