Tréninkové centrum za miliardy? Počasí neporučí. Hvězdy Paříže si stěžují na silný vítr

Tréninkové centrum za miliardy? Počasí neporučí. Hvězdy Paříže si stěžují na silný vítr

Je to poměrně nedávno, co Paris Saint-Germain představilo svůj nový tréninkový komplex za více než osm miliard korun. Nicméně už teď se objevují komplikace. Ač to může znít úsměvně, je tam příliš silný vítr.

Uvádí to deník L'Équipe, který dodává, že v tréninkovém centru v Poissy opravdu fouká až příliš, a to až do té míry, že jsou tréninky v Le Campus výrazně narušovány. 

PSG je ve svém novém tréninkovém centru v Poissy něco málo přes dva měsíce. Začátek působení týmů v novém komplexu údajně provázely menší problémy, nicméně s větrem asi nepočítal nikdo.

Prezident klubu Nasser Al-Khelaifi na tento problém sice upozornil při návštěvě Le Campusu před otevřením areálu, nicméně žádné opatření se neaplikovala.

Vítr je v některých částech areálu tak silný, že je obtížné proti němu chodit. Situaci se klub pokusí napravit, nicméně bojovat proti živlům není snadné.

Kromě toho Le Campus doporovází další drobné rušivé prvky, jako například to, že je slyšet vytížená dálnice A13, a další drobné nefunkčnosti v uspořádání areálu, jenž stál dohromady 350 milionů eur, což je zhruba 8,5 miliardy korun.