Neapol vydala prohlášení nad zesměšňujícím videem. Osimhen se ale omluvy nedočkal

Neapol vydala prohlášení nad zesměšňujícím videem. Osimhen se ale omluvy nedočkal

V posledních dnech se v Neapoli řeší jediné, a to video, které na platformě Tik Tok ukazovalo Victora Osimhena v ne zcela lichotivé podobě. A zatímco hráč se svým právníkem zvažuje určité kroky, vedení Neapole přišlo s prohlášením. 

Po nepovedeném střetnutí proti Boloni umístilo marketingové vedení Neapole na svůj Tik Tok video, které zesměšňuje kanonýra Victora Osimhena. Útočník je zachycen s komickým vysokým hlasem, kterým si chce vyžádat penaltu. Poté přichází jeho střela mimo, kvůli které obhájce mistrovského titulu ztratil dva body za bezbrankovou remízu.

Osimhen si měl následně smazat všechny fotky v dresu Neapole ze svého Instagramu, i když jedna série fotek na sociální síti zůstala. Se svým právníkem a agentem Robertem Calendou následně pohrozil Neapoli právními kroky.

Vedení klubu reagovalo vydáním prohlášení, ve kterém se ale nigérijskému střelci přímo neomlouvá. Jejich prohlášení má spíše osvětlit motivy vytvoření krátkého videa.

"Jako Neapol poukazujeme na to, že jsme nikdy nechtěli urazit nebo zesměšnit Victora Osimhena, který je pokladem tohoto klubu. Důkazem je fakt, že v létě jsme rázně odmítli všechny nabídky, které za hráče přišly," píše se v úvodu.

"Sociální média, zejména TikTok, vždy využívala expresivní formu jazyka a kreativitu, aniž by jako v případě Osimhena chtěli zesměšnit nebo urazit. V každém případě, pokud Victor vnímal toto videa jako nějakou urážku, klub nic takového nezamýšlel," ukončila Neapol své prohlášení. K přímé omluvě tedy nedošlo a je otázkou, jak celá "kauza" bude pokračovat.

Marketingový tým Neapole naštval Osimhena natolik, že si smazal ze sítí všechny fotky v dresu SSC