Liverpool tuší, že v případě Salaha nemá ještě vyhráno. Za další možnou náhradu by si neváhal připlatit

Liverpool tuší, že v případě Salaha nemá ještě vyhráno. Za další možnou náhradu by si neváhal připlatit

Liverpool ustál letní nájezdy ze Saúdské Arábie na svou ofenzivní hvězdičku Mohameda Salaha. Reds dokonce neváhali odmítnout nabídku ve výši 215 milionů liber, ale vyhráno stále nemají. Zámožní šejkové si rádi umí prosadit svou, proto se očekává, že za pár měsíců začne hon na egyptského kanonýra nanovo.

Zimní přestupové okno by tak mohlo přinést transfer, který by se zapsal do historie tohoto sportu. Liverpool se zatím zdá být neoblomný, ale samozřejmě se již porozhlíží kolem, koho by případně angažoval místo Salaha.

Na seznamu přání byl Jarrod Bowen z West Hamu či João Félix aktuálně operující v Barceloně. Server Todofichajese však nyní přispěchal s informací, že německý stratég Jürgen Klopp by mohl cílit i na hvězdičku Realu Madrid Rodyga.

Liverpool by nebyl jediným, kdo obdivuje schopnosti dvaadvacetiletého brazilského legionáře. PSG již také oťukávalo možnosti, za kterých by byl Bílý balet ochotný svůj klenot uvolnit. Má se údajně jednat o částku okolo 86 milionů liber, což by pro Reds nemusel být problém, pokud inkasují pořádný balík za Salaha.

Rodrygo má platný kontrakt s Realem do června 2025 a stal se klíčovou tváří týmu. V 57 soutěžních zápasech vstřelil 19 gólů a připsal si 11 asistencí.

COUFAL ZAPSAL SVOU PATNÁCTOU ASISTENCI V PREMIER LEAGUE A DOTÁHL TAK ROSICKÉHO. KOLIK MU SCHÁZÍ NA ŠMICERA S BERGEREM?