Tři taháky 12. kola F:NL. Top střelec proti top obraně, páteční hit a další výjezd Dukly

Tři taháky 12. kola F:NL. Top střelec proti top obraně, páteční hit a další výjezd Dukly

Dvanácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odstartuje hned v pátek, a to soubojem týmů, které momentálně hrají s nejlepší formou – do Brna přijede Příbram. Další zajímavý zápas je na programu hned v sobotu dopoledne, kdy se v Chrudimi potká nejlepší střelec a top obrana soutěže. V ten samý den v podvečer pak bude Dukla obhajovat pozici nejlepšího venkovního týmu ve Vlašimi.

„LIGOVÝ“ SOUBOJ TĚŽKÝCH VAH

V posledních pěti zápasech FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nezískal žádný tým více bodů než Příbram. Stejně, tedy deset, má na kontě první Vyškov. Středočeši ale v pátek vyzvou těžkého soupeře v podobě Brna.

A ani Zbrojovka na tom není vůbec špatně. Ve stejném počtu zápasů získala jen o bod méně a třetí, zatímco Příbram devátá. Nicméně FK to asi vůbec nevadí, jelikož před pár týdny bylo na sestup.

Posun je očividný, což ví i Brňané. "Mají teď šňůru zápasů, kdy hrají dobře a dokáží to podpořit výsledky. Je to vyzrálý tým, kterému dodává řád zkušený Hušbauer," ví dobře před zápasem asistent trenéra Tomáš Polách.

Brno se také v posledních týdnech potýkalo s velkou marodkou, a to hlavně kvůli viru, který v kabině Zbrojovky řádil. Situace se ale dle Polácha lepší: „Kluci se dávají dohromady a trénujeme ve vyšším počtu. Věřím, že dokážeme nachystat takovou sestavu, která bude schopna zápas zvládnout k plné spokojenosti nás i fanoušků.“