Zlín sází na zkušenosti a do domácího dění vrací Gonzálese, jenž dříve úřadoval na Julisce i Andrově stadionu

Zlín sází na zkušenosti a do domácího dění vrací Gonzálese, jenž dříve úřadoval na Julisce i Andrově stadionu

Bosenský obránce Selmir Pidro zřejmě nebyl poslední zahraniční akvizicí, která dorazila na zlínskou Letnou po uzavření domácího přestupového okna.

Poslední tým tabulky, který z posledních dvou ligových kol vytěžil dva body za remízy s Dynamem České Budějovice a Bohemians Praha 1905, se pravděpodobně dočká také zajímavého posílení ve středové formaci a vsadí na zkušenosti.

S áčkem Pavla Vrby se totiž začal čerstvě připravovat třicetiletý španělský. záložník Pablo Gonzáles, jenž se tak vrátil do tuzemského prostředí zhruba po patnácti měsících.

Odchovanec Villarrealu totiž působil jak v Dukle, tak v Sigmě Olomouc a s FORTUNA:LIGOU se nakonec loučil po 88 startech, třinácti trefách a sedmi gólových asistencích.

Ligový semafor: Nedisciplinovanost Teplic, ofenzivní defenziva Sigmy a zvláštní zásah VARu

Naposledy ho bylo možno zastihnout v barvách izraelského Hapoelu Tel Aviv, se kterým se však kvůli slabšímu hernímu vytížení rozloučil předčasně.

V tamní Ligat Ha'al tak bývalý hráč Toleda či Salamancy stihl zaznamenat pouhých šest startů a v rámci 271 odehraných minut si na své konto připsal dva přesné zásahy.

Pokud si v Baťově městě řekne o kontrakt, na svá čísla z Hané bude moc navázati hned po reprezentační pauze. Ve žlutomodrém trikotu však teoreticky bude moci debutovat již 11. října v rámci pohárového souboje s třetiligovým Uničovem.