Zbláznil se? Saúdové odmítli Lingarda, požadoval obří plat

Zbláznil se? Saúdové odmítli Lingarda, požadoval obří plat

Kluby ze Saúdské Arábie rozdávají hráčům z Evropy smlouvy jako na běžícím páse. Nabídku na stole měl i Jesse Lingard. Ten měl však pořád málo, a tak Al-Ettifaq z přestupu vycouval.

Minulou sezonu odehrál Jesse Lingard, odchovanec Manchesteru United, v Nottinghamu Forest. Jeho působení však nezanechalo větší dojem, a tak se tradiční klub rozhodl, že s Angličanem roční smlouvu neprodlouží.

Lingard je tak od konce sezony bez smlouvy. Dlouho čekal na to, co bude. Ve hře prý byly Spojené státy nebo West Ham United, nicméně nic z toho se zatím neupeklo.

V posledních dnech se vynořily informace o zájmu saúdskoarabského Al-Ettifaq, které trénuje Steven Gerrard. Lingard s tímto týmem už dokonce trénoval a podle mnohých novinářů byla na stole připravena smlouva.

Z ní ale arabský klub vycouval. Proč? Lingard prý chtěl příliš mnoho pěnez. Neví se sice, kolik to mělo být, sociálními sítěmi však běhá částka 16 milionů eur ročně. Pokud by na to klub kývnul, musel by propustit další dva hráče, na což nechtěl přistoupit.

Lingard je tak kvůli své hamižnosti stále bez smlouvy.