Polákům vypadli před střetem s Českem 3 zranění hráči. Náhradníky dodaly Salernitana, Limassol a Kaiserslautern

Polákům vypadli před střetem s Českem 3 zranění hráči. Náhradníky dodaly Salernitana, Limassol a Kaiserslautern

Trenér polské reprezentace Michal Probierz musel před nadcházejícím zápasem kvalifikace mistrovství Evropy proti Česku udělat tři změny v nominaci. 

Kvůli zranění mu vypadli z týmu záložníci Adrian Benedyczak s Patrykem Dziczekem a obránce Matty Cash, místo nichž dodatečně povolal středopolaře Mateusze Legowského (Salernitana) s nováčkem Karolem Struským (Aris Limassol) a zadáka Tymoteusze Puchacze. (Kaiserslautern) Polský svaz o tom informoval na svém webu.

Z trojice zraněných hráčů nastoupil v posledním utkání polského mužstva při domácí remíze 1:1 s Moldavskem pouze záložník Dziczek z Gliwic. V předchozích dvou zápasech hrál v základní sestavě obránce Aston Villy Cash, Benedyczak dosud za reprezentační "áčko" nehrál.

ŠOKUJÍCÍ TITULY KLUBŮ? JÍZDA KUKY S KADLECEM, POHÁDKA VLKŮ S DŽEKEM I ČESKÁ STOPA VE ŠPANĚLSKU

Poláci přivítají český tým ve svém závěrečném utkání kvalifikace v pátek ve Varšavě. Probierzovi svěřenci figurují ve skupině na třetím místě a k přímému postupu na šampionát v příštím roce v Německu jim nemusí stačit ani vítězství.

Česko má utkání k dobru a bez ohledu na výsledek z Varšavy by ho poslala na závěrečný turnaj výhra v následném domácím duelu s Moldavskem. Čtyři dny po prvním listopadovém zápase nastoupí Poláci v přípravě proti Lotyšsku.