Bačo se opět vrátil do Izraele. Doufám, že vám to v těchto těžkých časech vykouzlí úsměv na tváři, vzkázal fandům

Bačo se opět vrátil do Izraele. Doufám, že vám to v těchto těžkých časech vykouzlí úsměv na tváři, vzkázal fandům

Sedmadvacetiletý zadák s historií ve Zlíně i Líšni Ondřej Bačo se po několika týdnech znovu vrátil na izraelskou půdu, již opustil po teroristických útocích ze 7. října letošního roku.

"Fotbal mi teď připadá jako ta nejméně důležitá věc, ale jsem rád, že jsem se vrátil do komunity Hapoelu Jeruzalém, do země, kterou miluji," vzkázal fanouškům prostřednictvím klubového Facebooku.

"Brzy budeme opět hrát a doufám, že vám to v těchto těžkých časech vykouzlí úsměv na tváři," doplnil směrem k příznivcům Hapoelu, jehož dres poprvé navlékl v létě 2021.

Tamní nejvyšší soutěž Ligat Ha'al se naposledy hrála na konci září a od té doby v ní bylo odloženo několik kol, s tím, že znovu do akce by se mohlo jít v sobotu 25. listopadu bez diváků.

Jugas o Polsku i návratu do Zlína: V přímý postup už tu nikdo nevěří. Za Červenku jsem rád

Hapoel Jeruzalém, které po dlouhé pauze půjde rovnou do derby, je po úvodních pěti duelech na předposlední pozici, s tím, že stále čeká na první tři body v ročníku.

Někdejší obránce rumunského Gazu Metan Mediasu se na tom podílel třemi starty v základní sestavě. Další čtyři vystoupení pak na podzim přidal v poháru Toto Cup Ligal At.