Nový střelec pro Tottenham? Zájem o Toneyho opadl a Spurs aktuálně krouží nad Camp Nou

Nový střelec pro Tottenham? Zájem o Toneyho opadl a Spurs aktuálně krouží nad Camp Nou

Londýnský Tottenham si v tomto ročníku Premier League nevede zle, ale náročný program si vybírá svou daň na marodce. I proto se Kohouti porozhlíží po nových akvizicích, které by mohly tým udržet ve hře o mistrovský titul. Aktuálně čtvrtý tým tabulky ztrácí na čelo pouhé dva body a po posledních dvou ztrátách uvítal reprezentační přestávku.

Spurs prahnou po posílení své ofenzivní kvality. V posledních měsících byl předmětem zájmu Ivan Toney z Brentfordu, ale jednání o možném přestupu opadla a londýnský klub má podle Football Transfers na mušce alternativu.

Tou má být šestadvacetiletý brazilský legionář Raphinha aktuálně působící v Barceloně. V nové sezóně jej kouč Xavi nasadil do jedenácti soutěžních zápasů napříč všemi soutěžemi a hráč v nich vykázal dva góly a tři asistence.

Blaugranas však tohoto hráče nemají v kolonce nepostradatelných a jsou ochotni naslouchat případným nabídkám. Za někdejší tvář Leedsu, která na Camp Nou zamířila z Ostrovů v létě 2022, chtějí inkasovat 70 milionů liber.

Při splnění těchto podmínek by mohl Tottenham novou posilu do ofenzivy přivítat již během lednového přestupového okna, což je také plán tamního kouče Angea Postecogloua. Raphinha má bohaté zkušenosti z Premier League, což hraje tomuto transferu do karet.

KANE MÁ NA DOSAH V BAYERNU DALŠÍ REKORD. ANI NEMUSEL KOPNOUT DO MÍČE

Foto: FC Barcelona