Větší herní vytížení pro Modriče? Znamenalo by to změnu klubových barev, což Real zatím odmítá

Větší herní vytížení pro Modriče? Znamenalo by to změnu klubových barev, což Real zatím odmítá

Chorvatská záložní ikona Luka Modrič ještě na odchod do hráčské penze nepomýšlí. V Realu Madrid se mu nedostává herního vytížení jako dříve, přesto se španělský královský klub zdráhá hráče uvolnit ze svých řad. Lukrativní nabídka má ležet na stole, avšak znamenalo by to změnu klubových barev a přesun do Saúdské Arábie.

Podle španělského listu Sport by se mohlo působení Modriče na San Bernabéu kvapem blížit ke svému konci. Rodák ze Zadaru působí v Realu od roku 2012, kdy sem zamířil z anglického Tottenhamu a výraznou měrou se podepsal pod celou řadou cenných trofejí.

Real nyní zvažuje, že by hráči nabídl prodloužení spolupráce o další rok. Přestože se mu již nedostává takového herního vytížení, pustit ho jinam se vedení jeví jako příliš velký luxus. Přednost v této sezóně dostávali Eduardo Camavinga, Aurélien Tchouameni a zářící Jude Bellingham. Modrič naskočil v této sezóně do sedmnácti zápasů, ale pouze v pěti z nich v základní sestavě.

Jeho herní kvality si ale umí představit v Saúdské Arábii, která již v minulých přestupových oknech zlákala celou řadu zvučných jmen. Modrič by si kromě většího herního prostoru mohl přijít i na 120 milionů liber za sezónu. Podobná nabídka tu podle serveru Goal byla již v létě, ale byla odmítnuta. Chorvatský internacionál by mohl změnit názor a vyslyšet volání již během ledna.

LEGENDÁRNÍ HENRY SE KLANÍ SVÉMU NÁSTUPCI: NEUVĚŘITELNÉ, 300 GÓLŮ NEDAJÍ NĚKTEŘÍ ANI NA TRÉNINKU

Foto: Real Madrid CF